Priorytetem firmy AMS International Sp. z o.o. jest zawsze troska o bezpieczeństwo naszych klientów oraz zapewnienie im najwyższej jakości wsparcia technicznego i usług technicznych, również w tych niezwykle wymagających czasach. Zdajemy sobie sprawę jak ogromny wpływ na naszą codzienność ma istniejący stan pandemii. Wiele firm wprowadziło obecnie specjalny tryb pracy zdalnej. Umożliwia ona prowadzenie standardowych działań, a także nadrobienie zaległości, uporządkowanie oraz usystematyzowanie wielu spraw.

Na pewno mają Państwo już swoje sposoby radzenia sobie z tą trudną sytuacją, ale jeśli chcieli by Państwo włączyć naszą firmę w działania mające na celu poprawę efektywności, chcielibyśmy zaproponować możliwość realizacji szkoleń online, za pomocą narzędzi do wideokonferencji. Organizacja takiego szkolenia możliwa jest zarówna z oprogramowania CAD/CAM, jaki i ze sterowania Heidenhain. Zakres szkolenia, jak zawsze, będzie indywidualnie dopasowany do Państwa potrzeb. Zmianie ulegnie jedynie forma realizacji, na spotkanie wirtualne.

Zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza dotyczącego Państwa zapotrzebowania na szkolenia lub przesłanie takiej informacji na adres: sales@i-ams.com

Chcieliśmy również poinformować, że wszystkie działy naszej firmy pracują oraz są do Państwa dyspozycji w sprawach bieżących.

Zapytania handlowe można składać na adres sales@i-ams.com lub telefonicznie – nasi Przedstawiciele Handlowi odpowiedzą na wszelkie pytania.

Kwestie techniczne można zgłaszać na adres serwis@i-ams.com Nasz Dział Techniczny oferuje pomoc mailową lub zdalną.

Jeżeli są do wyjaśnienia kwestie administracyjne, można je kierować na adres administracja@i-ams.com.

Jesteśmy do Państwa ciągłej dyspozycji – jeżeli jest coś w czym moglibyśmy pomóc, prosimy o kontakt.