Strona główna / Aktualności  / Carveco w wyjątkowej cenie

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować, iż zostaliśmy oficjalnym partnerem Carveco w Polsce!

Razem z producentem przygotowaliśmy dla wszystkich użytkowników ArtCAM w Polsce ofertę, która pozwoli im zapoznać się z Carveco !

Tylko teraz, każdy zarejestrowany użytkownik ArtCAM może uzyskać wieczystą licencję Carveco wraz z 12 miesięcznym wsparciem technicznym oraz aktualizacjami oprogramowania w ramach specjalnej promocji – 50%!

Ogólne warunki promocji

1.Promocja dotyczy każdego zarejestrowanego użytkownika ArtCAM, niezależnie od wersji Express / Insignia / Pro / Standard / Premium / Jewelsmith

2.W ramach promocji, każdy kto z niej skorzysta otrzymuję pełną, wieczystą licencję Carveco wraz z aktualizacjami oprogramowania oraz wsparciem technicznym na okres 12 miesięcy.

3.Skorzystanie z promocji w żaden w sposób nie wpływa na posiadane do tej pory stanowiska programu ArtCAM.

4.Promocja ograniczona czasowo – od dnia 01.12.2019 do dnia 28.02.2020

5.W ramach promocji można dokonać zakupu dowolnej liczby stanowisk.

Jesteś zainteresowany ? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Promocja

– 50 %

Carveco jest kontynuacją tradycji ArtCAM jako artystycznego oprogramowania CAD/CAM. Jego twórcy w czasach Delcam i Autodesk byli odpowiedzialni za rozwój i doskonalenie oprogramowania ArtCAM, oferując jego użytkownikom najlepsze rozwiązanie w tej klasie produktów.

Celem pracy zespołu Carveco jest dołożenie wszelkich starań i sił w ciągły rozwój funkcjonalności ich produktu. Misją Carveco jest zagwarantowanie jego użytkownikom kompletnego i najbardziej zaawansowanego rozwiązania wyposażonego w precyzyjne i łatwe w użyciu narzędzia, które umożliwią odwzorowanie i  w rzeczywistości uzyskanie nawet najbardziej wymagających pomysłów artystycznych.

3d-toolpaths