.

CAD

Autodesk® PowerShape® jest wyspecjalizowanym rozwiązaniem do przygotowania skomplikowanych części do produkcji. Oprogramowanie posiada narzędzia do tworzenia modeli z wykorzystaniem powierzchni, brył oraz siatki trójkątów. PowerShape został również wyposażony w specjalne funkcje do analizy wizualnej części. Pozwalają one na identyfikację potencjalnych problemów z geometrią jeszcze przed rozpoczęciem obróbki.

PowerShape w wersji Standard umożliwia przygotowanie modeli za pomocą powierzchni oraz brył. Dodatkowo program posiada Doktora Brył, który automatycznie wyszukuje i naprawia wady, które mogą utrudnić dalszy proces produkcji.

PowerShape Premium to zaawansowane narzędzie posiadające specjalistyczne narzędzia do inżynierii odwrotnej. Dodatkowo program wyposażony jest w kreator elektrod niezastąpiony w procesie projektowania elektrod.

PowerShape Ultimate wyposażony jest w wachlarz specjalistycznych narzędzi, które ułatwiają projektantom tworzenie stempli, matryc oraz całych form. Pozwalają one również oszczędzić czas przeznaczony na przygotowanie części.

CAM

Oprogramowanie Autodesk® FeatureCAM® automatyzuje przebieg pracy od projektu do gotowego kodu NC. Pozwala na skrócenie czasu programowania oraz generowanie bezpiecznych kodów NC dla frezowania CNC, toczenia oraz cięcia drutem WEDM. Teraz program jest dostępny w specjalnym pakiecie Fusion 360 with FeatureCAM rozbudowującym jego możliwości.

Program FeatureCAM® jest teraz dostępny w subskrypcji specjalnego pakietu, dzięki której zyskujesz dostęp do FeatureCAM Ultimate, PartMaker, Fusion 360, Fusion 360 — Manufacturing Extension, Fusion Team i HSMWorks.

Autodesk® PowerMill® jest wyspecjalizowanym rozwiązaniem do programowania wieloosiowych i wysokowydajnych obróbek na obrabiarkach CNC. Narzędzie wspiera m.in. frezowanie 3-osiowe, frezowanie 3+2- oraz 5-osiowe, a także programowanie robotów przemysłowych. PowerMill bazuje na zaawansowanych strategiach obróbki, dzięki czemu pozwala uzyskać najwyższą jakość detalu w najkrótszym czasie.

PowerMill Standard jest wiodącym na rynku rozwiązaniem do programowania obróbki z zakresu frezowania 3- i 3+2-osiowego skomplikowanych części.

PowerMill Premium umożliwia obróbkę 3D skomplikowanych i różnorodnych powierzchni. Dodatkowo ta wersja pozwala na programowanie robotów przemysłowych i frezowanie 5-osiowe.

PowerMill Ultimate to zaawansowane narzędzie wspierające obróbkę elektrod, wirników i kanałków.  Dodatkowo program posiada narzędzia, które ułatwiają programowanie, kontrolę oraz symulację procesu obróbki addytywnej.

Oprogramowanie Carveco ™ to oprogramowanie CAD/CAM dla projektantów i designerów. Program posiada intuicyjny interfejs oraz łatwe w użyciu narzędzia, wspierające hobbystów oraz przedsiębiorców w tworzeniu wysokiej jakości ozdobnych elementów z drewna. Oprogramowanie wyposażone jest w precyzyjne narzędzia do projektowania, symulacji oraz wytwarzania reliefów o dużej szczegółowości.

Carveco Maker Plus to szybkie w nauce i łatwe w użyciu funkcje do projektowania i wytwarzania. Oprogramowanie pozwala na tworzenie fantastycznych spersonalizowanych produktów a także poprawę wydajności działalności produkcyjnej.

Oprogramowanie Carveco™ pozwala na tworzenie projektów zarówno z ręcznie rysowanych szkiców oraz gotowej grafiki wektorowej 2D. Program zawiera także wyjątkowe narzędzia do projektowania 3D , które pozwalają szybko tworzyć pięknie odwzorowane detale 3D.

CAQ

Oprogramowanie Autodesk® PowerInspect ® sprawia, że kontrola złożonych powierzchni swobodnych jest prosta na każdym urządzeniu pomiarowym. To odpowiednie narzędzie do pracy z jednym interfejsem na wszystkich urządzeniach.

PowerInspect Standard wspiera kontrolę geometryczną, raportowanie oraz ręczne urządzenia pomiarowe. PowerInspect automatycznie generuje również przejrzysty i czytelny raport pomiarowy.

PowerInspect Premium wspiera pomiar bezstykowy oraz pomiar powierzchni. Funkcje wspomagające kontrolę bezstykową w PowerInspect umożliwiają szybką i prostą kontrolę złożonych komponentów.

PowerInspect Ultimate wspiera ramiona pomiarowe, skanery laserowe oraz pomiary bezpośrednio na obrabiarce. Pomiary sondą pozwalają kontrolować tolerancje wymiarów pomiędzy procesami oraz po skończonej obróbce.