Strona główna / Usługi i serwis / Opracowanie technologii

Opracowywanie technologii – wybór systemu paletyzacji, dobór narzędzi obróbczych oraz przygotowanie programu NC  to czynności, które dla Naszego Zespołu Inżynierów Technicznych nie są trudnością – a jedynie przyjemnością. Pomagamy firmom w opracowywaniu nowych rozwiązań technologicznych lub ulepszaniu tych istniejących.

system-paletyzacji

Systemy paletyzacji

Paletyzacja to powtarzalny proces układania elementów na palecie. To również jeden z najczęściej automatyzowanych procesów końcówki linii produkcyjnej. Współcześni producenci w coraz większym stopniu dostrzegają korzyści płynące z automatyzacji. Ci, którzy się na nią zdecydują, coraz częściej wybierają systemy robotyki.

Oferujemy kompleksowe wdrożenie standardowych systemów paletyzacji, jak również zajmujemy się rozwiązaniami niestandardowymi – projektowaniem i wykonywaniem specjalnych uchwytów oraz rozwiązaniami know-how.

abb-code-e1462954707475

NC programy

Tworzenie programów sterujących NC w systemach CAX polega na bezpośrednim wykorzystaniu danych z aplikacji CAD do przygotowania takiego programu sterującego. Przejmowanie danych z systemu CAD może odbywać się bezpośrednio w aplikacji CAX lub poprzez pośredniczący program bądź moduł nazywany postprocesorem.

Oferujemy wykonanie programów obróbczych NC na konkretną obrabiarkę, następnie wdrożenie detalu prototypowego oraz optymalizację czasu obróbki.

dn

Dobór narzędzi

Idea koncepcji doboru narzędzia skrawającego uwzględnia jego przeznaczenie oraz rodzaj materiału obrabianego. Doświadczenie Naszego Zespołu pozwala na dobór odpowiednich narzędzi zapewniający prawidłowe wykonanie przedmiotu w jak najkrótszym czasie a także odpowiednich oprawek dla zastosowanych narzędzi, optymalizując procesy obróbcze.

Pomoc w dobrze parametrów skrawania pozwala uzyskać ekonomiczne warunki pracy.

Opracowywanie technologii to nie wszystko.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową oraz do zapoznania się z ofertą wdrożeń oprogramowania i przygotowywania postprocesorów .