Opracowywanie technologii – wybór systemu paletyzacji, dobór narzędzi obróbczych oraz przygotowanie programu NC  to czynności, które dla Naszego Zespołu Inżynierów Technicznych nie są trudnością – a jedynie przyjemnością. Pomagamy firmom w opracowywaniu nowych rozwiązań technologicznych lub ulepszaniu tych istniejących.

E

Systemy paletyzacji

Paletyzacja to nowoczesny system standaryzacji mocowania na obrabiarkach CNC. Po co tracić cenny czas obróbki podczas wymiany detali? Zastosowanie systemu paletyzacji pozwala oszczędzić czas utrzymując wymaganą dokładność pracy.

Oferujemy kompleksowe doradztwo i pomoc we wdrożeniu standardowych systemów paletyzacji oraz rozwiązań know-how.

abb-code-e1462954707475

NC programy

Tworzenie programów sterujących NC w systemach CAX polega na bezpośrednim wykorzystaniu danych z aplikacji CAD do przygotowania takiego programu sterującego. Przejmowanie danych z systemu CAD może odbywać się bezpośrednio w aplikacji CAX lub poprzez pośredniczący program bądź moduł nazywany postprocesorem.

Oferujemy wykonanie programów obróbczych NC na konkretną obrabiarkę, następnie wdrożenie detalu prototypowego oraz optymalizację czasu obróbki.

dn

Dobór narzędzi

Idea koncepcji doboru narzędzia skrawającego uwzględnia jego przeznaczenie oraz rodzaj materiału obrabianego. Doświadczenie Naszego Zespołu pozwala na dobór odpowiednich narzędzi zapewniający prawidłowe wykonanie przedmiotu w jak najkrótszym czasie a także odpowiednich oprawek dla zastosowanych narzędzi, optymalizując procesy obróbcze.

Pomoc w dobrze parametrów skrawania pozwala uzyskać ekonomiczne warunki pracy.

Opracowywanie technologii to nie wszystko.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową oraz do zapoznania się z ofertą wdrożeń oprogramowania i przygotowywania postprocesorów .