ZACZNIJ PRACĘ W AMS INTERNATIONAL!

Misją AMS International jest dostarczanie klientom wysokiej jakości programów i systemów CAD/CAM/CAQ. Bardzo ważną część naszej działalności stanowią usługi z zakresu doradztwa i wdrażania oraz szkoleń dotyczących dostarczanych przez nas rozwiązań. Oferowane przez nas oprogramowanie CAD/CAM/CAQ to przede wszystkim technologie firmy Autodesk Inc., światowego lidera w tej branży. Celem stosowania oprogramowania inżynierskiego jest opracowanie i optymalizacja procesu technologicznego oraz weryfikacja jakościowa efektów obróbki.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych, na adres: praca@i-ams.com

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie prezentacji produktów CAD/CAM/CAQ
  • Prowadzenie szkoleń z obsługi programów i/lub sterowania Heidenhain
  • Pisanie oraz modyfikacja postprocesorów wg. wymagań Klientów
  • Wsparcie projektów technicznych ( m.in. wdrożenia oprogramowania, przygotowywanie procesów technologicznych )
  • Udzielanie wsparcia technicznego z zakresu oprogramowania CAD/CAM/CAQ
  • Uczestnictwo w targach branżowych
  • Miejsce pracy – Warszawa

Wymagania:

  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM
  • Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • Doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC
  • Znajomość systemów sterowania CNC ( Heidenhain / Sinumerik / Fanuc / Mazatrol )
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego / niemieckiego / rosyjskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Ciekawą pracę w młodym i profesjonalnym zespole
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
Bez nazwy (2)
bez nazwy2 (2)

  • Aktywna sprzedaż programów CAD/CAM/CAQ i usług oferowanych przez AMS International
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Udział w targach oraz seminariach branżowych
  • Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy ukierunkowanej na realizację planów sprzedażowych
  • Znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz relacji
  • Prawo jazdy  kat B. oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Mile widziana znajomość języków: angielskiego / niemieckiego / rosyjskiego

Oferujemy:

salesman-icon-gray

Informujemy, że Administratorem danych jest AMS International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa Wesoła przy Alei marszałka Józefa Piłsudskiego 4F/3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.