Strona główna / Aktualności / Warsztaty techniczne
logo_AMS-png24

CoroPlus® – przyszłość wytwarzania na wyciągnięcie ręki

Sandvik

AMS International wraz z firmą Sandvik Coromant mają przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w nowatorskich warsztatach szkoleniowych pt.: „CoroPlus® – przyszłość wytwarzania na wyciągnięcie ręki”. Szybko postępująca cyfryzacja społeczeństwa oznacza dla branży produkcyjnej szansę na pokonanie wyzwań oraz ograniczenie marnotrawstwa zasobów, czasu i danych – co wpływa w efekcie na wzrost rentowności. Podczas warsztatów eksperci zaprezentują Państwu kompleksowo zagadnienia związane z typowym strumieniem wartości w procesach produkcyjnych. Stawiamy na praktyczne umiejętności – „od modelu 3D po gotowy produkt”. Uczestnicy spotkania zdobędą umiejętności w zakresie planowania, projektowania, programowania, obróbki oraz operacji wykończeniowych na bazie oprogramowania PowerMill.

Data i miejsce

Spotkanie organizowane w Centrum Produktywności Sandvik Coromant w Katowicach przy ul. Pukowca 7, w godz. 10:00 – 16:00, w dwóch terminach do wyboru: 13.03.2019 lub 14.03.2019.

Ze względu na formę warsztatów ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy przysyłać do dnia 8 marca 2019 za pośrednictwem powyższego formularza rejestracyjnego. W przypadku rejestracji wielu uczestników, każda osoba zainteresowana wypełnia zgłoszenie indywidualnie. Przed rozpoczęciem rejestracji prosimy o zapoznanie się z postawieniami ustawy o ochronie danych osobowych RODO, zawartymi w formularzu. Kontynuacja rejestracji wiąże się z akceptacją warunków.

Organizatorzy oceniają wartość tego szkolenia na 1500 zł netto/os. Udział w warsztatach dla Państwa Firmy jest bezpłatne. Uczestnicy szkolenia ponoszą jedynie koszty związane z dojazdem oraz ewentualnym noclegiem.

Program spotkania będzie obejmował m.in. następujące zagadnienia:

CoroPlus®

Namierz źródła marnotrawstwa zasobów w procesie produkcji,
podejmuj decyzje na podstawie dostarczonych danych i określ
czynności potrzebne do dokonania optymalizacji.

CoroPlus® ToolGuide

Uzyskaj większą wydajność produkcji, gdy często
musisz wynajdywać narzędzia skrawające.

Strategie frezowania

Optymalne techniki wykorzystania narzędzi monolitycznych
na przykładzie technologii Vortex.

Technologia Power

Projektowanie, wytwarzanie i kontrola wykonania tłocznika,
dzięki kompleksowemu pakietowi rozwiązań: PowerShape,
PowerMill oraz PowerInspect.

AMS International Sp. z o.o. | Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 4F/3; 05-077 Warszawa Wesoła